Ostukorv
Lemmikud

Kohaletoimetamine

Kauba kohaletoimetamine

Tellimuse sooritamisel veebilehel www.yolo.ee , on Ostjal õigus valida sobiv kauba transportimise viis. 


Kohaletoimetamine Omniva pakiautomaatide kaudu

Omniva on rahvusvaheline logistikaettevõte, kes on arendanud välitingimustes vastupidavad pakiautomaadid. Omniva pakiautomaatid on kerge ligipääsuga ning avatud ööpäevaringselt. Asukohad täpsemalt: https://www.omniva.ee/abi/kaart.

Paki kättesaamine on tehtud Teile võimalikult hõlpsaks ning seetõttu kulub paki vastuvõtmiseks vaid paarkümmend sekundit. 
Kauba saabumisest saadetakse Teile SMS või e-kiri, milles on märgitud pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood. Tellimusi hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva. 


Omniva pakiautomaadi teenuse hinnad algavad alates 2,89€. 

Täpsem info Omniva hinnakirjast: https://www.omniva.ee/public/files/failid/hinnakiri-pakk-pakiautomaat-ja-e-teenindus-era-est-ee-2016.pdf


Kohaletoimetamine SmartPOSTi pakiautomaadi kaudu

SmartPOSTi pakiautomaadid on kergesti kasutatavad "iseteeninduslikud postkontorid", mis kaitsevad Teie saadetisi ilmastiku võimalike mõjude eest. Erinevatesse keskustesse üle Eesti on paigutatud ligi 50 pakiautomaati. Asukohad täpsemalt: http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad.

Kui pakk on jõudnud Teile sobivasse pakiautomaati, saadetakse Teie telefonile sms või e-kiri, milles on märgitud paki saabumise aeg, pakiautomaadi asukoht ja lahtiolekuaeg ning personaalne uksekood. Paki saate kätte hõlpsalt tänu puutetundlikule ekraanile ning vajadusel saab tasuda ka pangakaardiga. 


SmartPOSTi pakiautomaadi teenuste hinnad algavad alates 2,59€.

Täpsem info SmartPOSTi hinnakirjast: http://uus.smartpost.ee/pakkide-saatmine/erakliendi-hinnakiri.


Kättesaamine Tallinna kontorist

Tellitud kaubale on võimalik järgi tulla ka meie Tallinna esindusse aadressil Madara 33/5, 10613, Kristiine, Tallinn (2.korrusel).

Oleme avatud E-R 9.00-17.30, kokkuleppel ka töövälisel ajal. Soovist kaubale järgi tulla, palun ette teavitada numbril 53723777 või 53007005. 

Kauba eest peab olema eelnevalt tasutud. 

Väljastustasu: 0,00€
Back to Top